DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kur galima įsigyti METADOXIL?

METADOXIL galima įsigyti visose vaistinėse ir internetu.

Kiek tablečių reikia išgerti prieš vakarėlį ir vakarėlio metu?

Rekomenduojame 1 METADOXIL tabletę prieš vakarėlį ar jo pradžioje. Tabletę išgerti vakarėliui baigiantis nepatartina, nes veiklioji medžiaga metadoksinas gali veikti stimuliuojamai ir trukdyti užmigti.

Jei suvartojote didelį alkoholio kiekį, patartina išgerti 1 tabletę kitos dienos rytą, taip pagreitinsite alkoholio šalinimą iš organizmo. Nepamirškite gerti daug vandens.

Kodėl išgėręs METADOXIL vis tiek jaučiau, jog vakar vartojau alkoholio?

METADOXIL pagreitina alkoholio šalinimą ir sumažina jo neigiamą poveikį organizmui, tačiau tai nereiškia, kad, išgėrę didelį kiekį alkoholio ir METADOXIL, jausitės lyg nieko nebūtumėt vartojęs.

Objektyviai įvertinę savo būklę tikrai pastebėsite, kad jaučiatės geriau nei būtumėt suvartojęs tą patį kiekį alkoholio, o METADOXIL nevartojęs. Be to, žinote, jog pasirūpinote, kad alkoholio poveikis jūsų kepenims ir kitiems organams būtų kuo mažesnis.

Ar išgėrus METADOXIL alkoholio galima vartoti daugiau?

Vartodami METADOXIL jūs mažiau apgirsite ir greičiau išsiblaivėsite, tačiau tai nėra priežastis vartoti daugiau alkoholio. METADOXIL tikslas – padėti jaustis geriau ir apsaugoti organizmą nuo neigiamo alkoholio poveikio.

Tačiau, jei dėl to vartosite daug daugiau alkoholio, vartoti METADOXIL nebelieka prasmės, nes tikslas yra apsaugoti nuo neigiamo alkoholio poveikio, o ne skatinti jo vartoti daugiau.

Kodėl jaučiant dideles pagirias išgėrus METADOXIL jos iš karto nesibaigė?

Pagirios yra apsinuodijimo alkoholiu pasekmė ir dėl to vargina būdingi simptomai – vėmimas, pykinimas, šaltkrėtis, silpnumas, galvos skausmas. Šių simptomų stiprumas tiesiogiai susijęs su alkoholio ir jo skilimo produktų kiekiu organizme, tad kuo greičiau pašalinsite alkoholį ir jo skilimo produktus iš organizmo, tuo greičiau simptomai išnyks. Alkoholis organizme skaidomas 48 valandas. Pavartojus METADOXIL alkoholio ir pavojingų skilimo produktų šalinimo procesas pagreitėja, mažėja kepenims ir visoms organizmo ląstelėms alkoholio daroma žala, tačiau tai neįvyksta per 10 minučių. Jausdami stiprų galvos skausmą kartu su METADOXIL galite išgerti nuskausminamųjų, tačiau šie pašalins tik pasekmę, o METADOXIL šalina priežastį.

Ar galiu kartu su METADOXIL vartoti vaistų nuo galvos skausmo?

Taip, kartu su METADOXIL galite vartoti vaistų nuo galvos skausmo. Nors nuskausminamųjų vaistų poveikį ir greitai pajusite, tačiau nepamirškite, jog jie šalina tik pasekmę, o ne blogos savijautos priežastį.

Jei vartoju METADOXIL, ar tai reiškia, jog turiu problemų dėl alkoholio vartojimo?

Ne, tai reiškia, kad rūpinatės savo organizmu ir siekiate kuo labiau apsisaugoti nuo žalingo alkoholio poveikio. Tai, kad atsakingai vertinate alkoholio vartojimą, dar nereiškia, kad esate nuo jo priklausomas.

Metadoxil pakuotė

Jei turi klausimų ar pastebėjimų, užduokite juos užpildydami formą ir atsakymą gausite nurodytu el. pašto adresu:

Vardas
El. paštas
Klausimas