PADEDA BLOGIAUSIU MOMENTU

METADOXIL

Nėra tokio alkoholio kiekio, kuris būtų nekenksmingas. Jeigu nusprendėte pasivaišinti alkoholiniais gėrimais, apie rytojaus rytą pamąstykite iš anksto. Pagirios – silpnumas, galvos skausmas, burnos džiūvimas, pykinimas, drebulys, didžiulis nuovargis – apsinuodijimo alkoholiu pasekmė. Svaiginantis alkoholio poveikis jau būna pasibaigęs, tačiau jo skilimo produktų daroma žala organizmui ir alkoholio sukelto apsinuodijimo pasekmės – dar ne. Kad būtume žvalūs, energingi ir apsaugotume savo organizmą nuo kenksmingo svaigiųjų gėrimų poveikio, reikėtų saikingai vartoti alkoholį. Išvis geriausia - jo atsisakyti. Bet ką daryti, jei įvyko audringas vakarėlis? 

PAGIRIOS

Esant pagirioms ypač aktualu atkurti vitamino C, gliukozės, kalio, magnio atsargas. Nuo galvos skausmo padės aspirinas (greičiau suveiks šnypščiosios tabletės), o nuo žalingo alkoholio poveikio padės metadoksinas. Netikėkite pasakomis ir nesigydykite tuo, nuo ko susirgote, nes taip pakenksite savo organizmui dar labiau.

DETOKSIKACIJA

Šis procesas, kurio metu iš organizmo šalinamas alkoholis, sukelia stiprų stresą mūsų kūnui. Atlikti tyrimai parodė, kad toksinį alkoholio poveikį galima sumažinti išgėrus METADOXIL. Vaistas veikia iš karto po pirmos alkoholio dozės. METADOXIL ne tik padeda sumažinti pagirių simptomus kitą dieną, bet ir apsaugo mūsų kepenis bei smegenų ląsteles nuo žalingo alkoholio poveikio. Svarbu nepamiršti gerti pakankamai vandens tiek vartojant alkoholį, tiek prieš miegą, tiek ir atsikėlus – taip padėsite organizmui greičiau vykdyti alkoholio skaidymą organizme.

METADOXIL

METADOXIL sudėtyje esanti veiklioji medžiaga metadoksinas sukurtas sujungus dvi natūraliai maiste ir žmogaus audiniuose randamas medžiagas - vitaminą B6 (piridoksiną) ir aminorūgšties junginį pirogliutamatą. Metadoksinas pasižymi gebėjimu mažinti alkoholio koncentraciją kraujyje. METADOXIL yra vienintelis vaistinis preparatas, kuris iš organizmo taip pat šalina labai pavojingą alkoholio skilimo produktą – acetaldehidą, sukeliantį pagirių simptomus ir ypač kenkiantį kepenims bei kitiems organams. Be to, išgėrus alkoholio acetaldehidas dar keletą parų išlieka organizme ir jį toliau nuodija. Todėl METADOXIL savybė šalinti šį itin nuodingą junginį iš organizmo yra labai vertinama. Dėl tokio veikimo mechanizmo METADOXIL palaipsniui slopina apsinuodijimui būdingą blogą savijautą (rankų drebėjimą, pykinimą, vėmimą), o svarbiausia – apsaugo organizmą nuo žalojančio alkoholio poveikio. Jokie kiti preparatai neturi tyrimais patvirtinto alkoholį iš organizmo šalinančio ir kepenų bei smegenų ląsteles apsaugančio nuo alkoholio žalos poveikio.

Esant laikinam tiekimo sutrikimui nereceptinį vaistinį preparatą METADOXIL vis dar galima įsigyti kai kuriose Lietuvos vaistinėse. Tiekimo atnaujinimas planuojamas 2017 m. sausio mėnesį. Atsiprašome už nesklandumus.

PRAŠOME ĮDĖMIAI PERSKAITYTI PAKUOTĖS LAPELĮ IR VAISTĄ VARTOTI, KAIP NURODYTA. NETINKAMAI VARTOJAMAS VAISTAS GALI PAKENKTI JŪSŲ SVEIKATAI. JEI SIMPTOMAI NEPRAEINA AR ATSIRADO ŠALUTINIS POVEIKIS, DĖL TOLESNIO VAISTO VARTOJIMO BŪTINA PASITARTI SU GYDYTOJU AR VAISTININKU.

Metadoxil pakuotė
Pirkti internetu